نیاز سالیانه آلمان به ۴۰۰۰۰۰ مهاجر

کارشناسان آی‌بی‌ای می‌گویند که آلمان دست کم تا سال ۲۰۶۰ برای پرهیز از افول اقتصادی به حدود ۴۰۰۰۰۰ (چهارصد هزار) مهاجر نیاز خواهد داشت.

به گفته بروکر، آلمان با تمام شدن نیروهای مهاجر از جنوب و شرق اروپا اکنون نیاز دارد تا مهاجرانی از دیگر کشورهای جهان را بپذیرد.

نتیجه پژوهش های دیگری که ماه گذشته منتشر شد نشان می‌دهد کودکنی که با پیشینه مهاجرتی که گذرنامه آلمانی دریافت کرده‌اند تمایل بیشتری به استفاده از فرصت ها و ادامه تحصیلات در مقاطع بالا دارند.

موسسه حقوقی و بین المللی پارسا با بهره گیری از وکیل پایه یک دادگستری کشور آلمان (متخصص در زمینه مهاجرت) می‌تواند به صورت کاملا تخصصی و مطمئن پروسه مهاجرتی شما در زمینه کاری و تحصیلی را انجام دهد تا شما با خیال راحت و در کوتاهترین زمان به کشور آلمان مهاجرت کنید و بتوانید اقامت و در پی آن تابعیت این کشور را به دست آورید و آینده خود و فرزندانتان را تامین کنید.

موسسه حقوقی و بین المللی پارسا با بهره‌گیری از وکیل پایه یک دادگستری کشور آلمان (متخصص در زمینه مهاجرت) با اخذ جاب آفر از کشور آلمان برای شما عزیزان، ظرف مدت حداکثر ۴ ماه، سریعترین و مطمئن ترین مسیر برای مهاجرت به آلمان را برای شما به ارمغان آورده است.

چنانچه قصد مهاجرت به کشور آلمان ظرف مدت حداکثر ۴ ماه به صورت قانونی و از طریق اخذ ویزای جاب آفر را دارید با ما تماس بگیرید. برای بررسی شرایطتان کافیست در سایت ما فرم ارزیابی تکمیل و ارسال کنید. جواب فرم ارسالی شما ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت براای شما ارسال خواهد شد.

پس از آن برای آغاز فرایند پروسه مهاجرتیتان، با هماهنگی و رزرو وقت مشاوره به موسسه تشریف آورده و اطلاعات بیشتر دریافت خواهید کرد. برای این منظور با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن تماس: ۸۸۶۶۱۵۹۴ ۰۲۱ و ۸۸۶۵۹۴۱۷ ۰۲۱

Leave a Comment