زمان انتظار برای وقت سفارت

حتما یکی از دغدغه‌های شما عزیزانی که برای مهاجرت اقدام کرده‌اید و یا قصد مهاجرت دارید، اطلاع از زمان بندی دقیق وقت مصاحبه سفارت می‌باشد. مار در اینجا قصد داریم تا شما عزیزان را با زمان بندی وقت مصاحبه سفارت در پروسه‌های مختلف مهاجرتی آشنا کنیم.

زمان انتظار برای وقت مصاحبه سفارت پس از ثبت نام در سیستم تعیین وقت آنلاین، به صورت زیر خواهد بود:

۱- چنانچه پروسه مهاجرتی شما در زمینه پیوستن به خانواده‌تان باشد، تقریبا حدود ۴ تا ۶ ماه بعد از ثبت نام در سیستم تعییت وقت آنلاین، تاریخ مصاحبه شما تعیین می‌شود.

۲- دارندگان بورسیه تحصیلی، فرصت مطالعاتی، دوره دکتری، فوق لیسانس با مدرک زبان، تقریبا حدود ۲ تا ۴ هفته بعد از ثبت نام در سیستم تعیین وقت آنلاین، تاریخ مصابه‌شان تعیین می‌شود.

۳- زمان انتظار برای وقت مصاحبه سفارت در پروسه‌های مهاجرتی در زمینه اقامت دانشجویی، مدرسه و دوره یادگیری زبان، هم اکنون بیش از ۱۲ ماه است.

۴- زمان انتظار برای وقت مصاحبه سفارت در پروسه‌های مهاجرتی در زمینه جستجوی شغل، ارزشیابی صلاحیت فنی- حرفه‌ای کسب شده در خارج، آموزش فنی و حرفه‌ای هم اکنون بیش از ۱۲ ماه است.

۵- زمان انتظار برای وقت مصاحبه سفارت برای کسانی که دارای کارت آبی اتحادیه اروپا، دکترا با قرارداد کار، قرارداد کار با موافقت اولیه اداره کار آلمان باشند، تقریبا حدود ۲ تا ۴ هفته است.

Leave a Comment