دهمین سمینار مهاجرت به آلمان

دهمین سمینار مهاجرت به آلمان با حضور مشاور ارشد دپارتمان موسسه حقوقی و بین‌المللی پارسا جناب آقای الیاس توحیدیان و وکیل پایه یک دادگستری آلمان جناب آقای احمد علی یزدان‌بخش در روز پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ در سه سانس و حول موضوعات جاب‌آفر و بلوکارت در سانس ساعت ۱۲ و امکان‌سنجی شغلی و جستجوی کار در آلمان در سانس ساعت‌  ۱۴برگزار گردید.

سمینار مهاجرت به آلمان از طریق کار که با استقبال گسترده از سوی شما عزیزان همراه بود با صحبت‌های وکیل پایه یک دادگستری آلمان جناب احمد علی یزدان بخش آغاز شد. در سانس اول جناب یزدانبخش حول مباحث اخذ جاب آفر و مهاجرت به آلمان از این طریق برای عزیزان شرکت‌کننده صحبت کردند و همچنین در پایان سمینار پاسخگوی سوالات حضار شرکت کننده در سمینار مهاجرت به آلمان بودند.

بعد از آن مشاور ارشد دپارتمان موسسه حقوقی و بین ‌المللی پارسا جناب آقای الیاس توحیدیان به بررسی مسائل مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای جابسیکر پرداختند و در پایان سمینار مهاجرت به آلمان پاسخگوی سوالات عزیزان شرکت‌کننده در این سمینار بودند

برای مهاجرت به آلمان از طریق اخذ پذیرش کاری با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما ۸۸۶۶۱۵۹۴-۰۲۱ می‌باشد. همچنین می‌توانید فرم ارزیابی ویزای کاری آلمان را تکمیل و ارسال کنید. برای مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای جابسیکر کافیست فرم ارزیابی ویزای جابسیکر را تکمیل و ارسال کنید.

Leave a Comment