ویدیوها

ویدیوها

دومین سمینار تخصصی کار و تحصیل در آلمان در سال ۱۳۹۷

دومین سمینار تخصصی کار و تحصیل در آلمان، توسط مشاور ارشد دپارتمان آلمان این موسسه، جناب آقای الیاس توحیدیان در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۷ با استقبال بسیار پرشوری برگزار شد. در این جلسه جناب آقای توحیدیان راه‌های مختلف مهاجرت به آلمان از طریق کار و تحصیل را به طور دقیق برای شرکت‌کنندگان در این سمینار توضیح دادند.

اولین سمینار تخصصی کار و تحصیل در آلمان در سال ۱۳۹۸

اولین سمینار تخصصی کار و تحصیل در آلمان در روز پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ با حضور مدیریت موسسه جناب آقای دکتر بالاپور و مشاور ارشد دپارتمان آلمان جناب آقای الیاس توحیدیان برگزار شد. این سمینار از ساعت ۱۶ آغاز شد و تا ساعت ۱۸ ادامه داشت و جناب توحیدیان در طول این زمان روش‌های مختلف مهاجرت به آلمان را توضیح دادند. حضار در پایان سمینار سوالات خود را جناب توحیدیان پرسیدند و ایشان به طور مفصی پاسخگوی عزیزان بودند.

۳۱ فروردین ۱۳۹۸

دهمین سمینار مهاجرت به آلمان

دهمین سمینار مهاجرت به آلمان با حضور مشاور ارشد دپارتمان موسسه حقوقی و بین‌المللی پارسا جناب آقای الیاس توحیدیان و وکیل پایه یک دادگستری آلمان جناب آقای احمد علی یزدان‌بخش در روز پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ در سه سانس و حول موضوعات جاب‌آفر و بلوکارت در سانس ساعت ۱۲ و امکان‌سنجی شغلی و جستجوی کار در آلمان در سانس ساعت‌  ۱۴برگزار گردید.

سمینار مهاجرت به آلمان از طریق کار که با استقبال گسترده از سوی شما عزیزان همراه بود با صحبت‌های وکیل پایه یک دادگستری آلمان جناب احمد علی یزدان بخش آغاز شد. در سانس اول جناب یزدانبخش حول مباحث اخذ جاب آفر و مهاجرت به آلمان از این طریق برای عزیزان شرکت‌کننده صحبت کردند و همچنین در پایان سمینار پاسخگوی سوالات حضار شرکت کننده در سمینار مهاجرت به آلمان بودند.

بعد از آن مشاور ارشد دپارتمان موسسه حقوقی و بین ‌المللی پارسا جناب آقای الیاس توحیدیان به بررسی مسائل مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای جابسیکر پرداختند و در پایان سمینار مهاجرت به آلمان پاسخگوی سوالات عزیزان شرکت‌کننده در این سمینار بودند

برای مهاجرت به آلمان از طریق اخذ پذیرش کاری با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما ۸۸۶۶۱۵۹۴-۰۲۱ می‌باشد. همچنین می‌توانید فرم ارزیابی ویزای کاری آلمان را تکمیل و ارسال کنید. برای مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای جابسیکر کافیست فرم ارزیابی ویزای جابسیکر را تکمیل و ارسال کنید.

سومین سمینار تخصصی کار و تحصیل در آلمان در سال ۱۳۹۷

سومین سمینار تخصصی کار و تحصیل در آلمان، توسط مشاور ارشد دپارتمان آلمان این موسسه، جناب آقای الیاس توحیدیان در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ با استقبال بسیار پرشوری برگزار شد. در پایان سمینار، شرکت‌کنندگان سوال‌های خود را در بحث مهاجرت به آلمان با جناب توحیدیان مطرح کرده و جواب سوالاتشان را دریافت نمودند.

اولین سمینار کار و تحصیل در آلمان در سال ۱۳۹۷

اولین سمینار تخصصی کار و تحصیل در آلمان، توسط مشاور ارشد دپارتمان آلمان این موسسه، جناب آقای الیاس توحیدیان در تاریخ ۲۰ و ۲۱ دی ۱۳۹۷ با استقبال بی نظیر برگزار شد. در طول سمینار شرکت کنندگان سوالات خود را در بحث مهاجرت به کشور آلمان مطرح کردند و جواب‌های دقیق و کاملی از جناب توحیدیان دریافت نمودند.

با سمینارهای موسسه حقوقی و بین المللی پارسا در سال ۱۳۹۸ همراه باشید